HAKKIMIZDA

 


Oytun Turizm, ETS Turizm Acentesi olarak hizmet vermektedir.


Forum İstanbul Satış ofisimize uğrayın konuğumuz olun bizi tanıyın… Ofisimizde, her biri üniversite mezunu, ETS Turizm tarafından yetiştirilmiş, eğitimli, konularında deneyimli ve güler yüzlü seyahat danışmanlarımız ile en uygun fiyata ve bekletmeksizin rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyor.


Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çağdaş iş anlayışımız ve tüm konuklarımızı VIP seviyesinde gören kalite yaklaşımımızla yolumuza sizleri memnun ederek devam etmek istiyoruz.


Sizlerin arayış içinde olup bir türlü bulamadığınız turizm sektöründe müşteri odaklı, ciddi, güvenilir ve kaliteli hizmet veren seyahat acentası olmayı istiyoruz.


Acentamız aracılığı ile dünyanın tüm kentlerine ulusal ve özel havayollarının biletlerini ofisimizden temin edebilirsiniz. Profesyonel ekibimizce tüm uçuşlarınızda dünyanın tüm kentlerine uçak biletleriniz en ekonomik ve en hızlı şekilde acentamızdan adresinize teslim edilmektedir.


VİZYONUMUZ

Güvenilir, ekonomik, ciddi, müşteri odaklı, hızlı çözüm üreten ve kaliteden ödün vermeyen ve en önemlisi müşterisine hayal kırıklığı yaşatmamayı prensip edinen hizmet anlayışımızla ülkemizde ve dünyada turizm alanında faaliyetlerini başarıyla sürdürmek.


MİSYONUMUZ

Tüm Turizm faaliyetlerimizde ciddi, güvenilir, Global süreç yaşayan iş dünyamızda müşteri odaklı özenli bir hizmet vererek ve çok hızlı, ekonomik çözümler üreterek Türkiye’yi ve özellikle Kazdağları Bölgesinin Turizm alanında tüm dünyaya tanıtımında yardımcı olmak ve Turizm Sektöründe başarılı bir rolü üstlenmek.

Tatil Rezervasyonu

Erken rezervasyon kampanyaları- mızdan yararlanmak için sizi acentemize bekliyoruz. Her tip ziyaretlerinize uygun seçenekler. En iyi yurtiçi ve yurtdışı turları.
+ devamı

Uçak Bileti

Acentemizden THY ve diğer hava yollarına ait uçak biletleri satın alabilirsiniz. Taksit ve promosyon seçeneklerinden haberdar olmak için sizi acentemize bekliyoruz.
+ devamı

Oto Kiralama

Acentemizden her bölge için araç kiralama yapma şansına sahipsi- niz. Bize ulaşan her rezervasyon talebiniz titizlikle incelenerek size rezervasyon konfirmesi ile birlikte dönülecek...
+ devamı